9 september 2021, Koniezca
We blijven een dag op de camping in Koniezca. De fietsen worden gekuist, de kettingen gesmeerd en de was wordt gedaan in Mariusz zijn wasmachine. De kinderen doen schoolwerk, ik brei ondertussen verder aan mijn sjaal. Het is een zeer rustige dag in deze uitgestrekte mooie vallei.

Bart wandelt een wegje op tegenover de camping en vindt daar een band aan een boom waar je stevig kan slingeren. De kinderen vinden het fantastisch, hun gejoel is over de ganse vallei te horen.
Wanneer de zon achter de bergen verdwijnt horen we in het bos wolven huilen. Mariusz vertelt dat de boeren in de vallei nog maar weinig schapen overhouden en de meeste enkel nog koeien kweken. Die worden door de wolven met rust gelaten.
